Get Adobe Flash player

Aktuality

Důležité dokumenty!
Svaz vydal nové směrnice a dokumenty. Pozorně čtěte zde, zde a zde.

 

Pozor - důležité!

Žádáme rodiče, aby včas zkontrolovali platnost zdravotních prohlídek v průkazech karate. Obvodní lékaři již nemohou potvrzovat zdravotní způsobilost. Toto může ponovu potvrdit pouze sportovní lékař. Doporučujeme kontaktovat MUDr. Prollovou na Poliklinice Jih v Českých Budějovicích.

 

 

ČSKe vydal nový soutěžní řád. Doporučujeme členům oddílu, zvláště závodníkům a jejich rodičům, aby si jej prostudovali. Řád naleznete zde.

 

Ve velké obměně se letos poběží tradiční Silvestrovský běh, který se uskuteční posedmnácté. Na pětikilometrovou trať se může vydat kdokoliv bez předchozí registrace. Běh nebude o ceny ani umístění.

„Po 16 letech jsme se sice rozhodli závod přerušit, ale zároveň jsme tuto krásnou tradici nechtěli úplně zrušit, takže jsme ze závodu udělali výběh. Poprvé se tak poběží pouze kvůli sportovnímu rozloučení s rokem. Přijít může kdokoliv, žádné limity nejsou,“ uvedl za organizátory Michal Heřman.

Trať výběhu zůstane stejná jako poslední ročníky běhu. Start bude opět od borovanské Restaurace U hřiště a poběží se přes město, Colop, novou propojkou k trati a dále pak k rybníku Nový a zpět k restauraci po hlavní silnici. Začátek výběhu je plánován na 15:30.

Po doběhnutí je možné posedět v restauraci a poklábosit nejen nad uplynulým rokem. Na všechny se těší organizátoři z oddílu karate Tameshi-wari Borovany.

 

Bannery