sb2Na 14. ročník běžeckého závodu dorazilo rekordních 118 sportovců. Výsledky všech kategorií jsou níže. Fotogalerie je zde. Top foto: Michaela Votrubová.

 

 

 

MUŽI (5 150 metrů):
1. Ladislav Beňo (Hluboká u Borovan) 18:27
2. Vojtěch Rybka (Srubec) 18:35
3. Pavel Frelich (České Budějovice) 18:41
4. Lukáš Nový (Dubné) 19:00
5. Vít Malík (Borovany) 19:19
6. Lukáš Jirák (Humpolec) 19:45
7. Petr Míchal (České Budějovice) 20:14
8. Jakub Malík (Včelná) 20:58
9. Lukáš Vlček (Praha) 21:23
10. Radek Beneda (České Budějovice) 21:29
11. – 12. Jan Völfl (Kamenný Újezd) 21:30
11. – 12. David Bartl (Třeboň) 21:30
13. Lukáš Rybka (Srubec) 22:01
14. Petr Kofroň (Hluboká nad Vltavou) 22:07
15. Jan Ježek (Borovany) 22:09
16. Rostislav Jokl (České Budějovice) 22:58
17. Tomáš Brožek (Třebeč) 22:59
18. Jan Dvořák (Velešín) 23:16
19. Jan Kahoun (Třebeč) 23:19
20. Jan Beneš (Dačice) 23:23
21. Pavel Pánek (Žirovnice) 23:29
22. David Holzer (Doubravice) 23:35
23. Petr Hrubý (Doubravice) 23:49
24. Michal Rudolf (Staré Hodějovice) 24:18
25. Filip Matoušek (České Budějovice) 24:30
26. Čestmír Tschauder (Srubec) 24:35
27. Leon Taylor (Borovany) 24:57
28. Robert Čouza (Ledenice) 25:02
29. Jan Rybka (Srubec) 25:18
30. Miloš Fuka (Tábor) 25:40
31. Josef Mařík (Ledenice) 25:51
32. Petr Kubíček (Třebeč) 25:55
33. Martin Brychta (Nové Hrady) 26:05
34. – 36. David Tomášek (Borovany) 26:10
34. – 36. Aleš Fencl (Borovany) 26:10
34. – 36. Milan Džuba (Borovany) 26:10
37. Tomáš Tachecí (Ledenice) 26:42
38. Václav Plecer (Borovany) 27:29
39. Tomáš Heřman (Ledenice) 27:37
40. Michal Klivanda (Kamenný Újezd) 28:00
41. Matyáš Kouřil (České Budějovice) 29:37
42. Tomáš Kutta (Strážkovice) 29:45
43. Václav Plecer ml. (Borovany) 30:20
44. Tomáš Žáček (Roudné) 30:35
45. Tomáš Kopriva (Bánská Bystrica) 31:03
46. Matěj Matoušek (České Budějovice) 31:24
47. – 48. Jiří Lhotka ml. (Borovany) 32:00
47. – 48. Jiří Lhotka (Borovany) 32:00
49. Jan Votruba (Ledenice) 32:25
50. – 51. Miroslav Rineš (Borovany) 32:28
50. – 51. Zdeněk Tomášek (Borovany) 32:28

ŽENY (5 150 metrů):
1. Dominika Kouřilová (České Budějovice) 25:42
2. Denisa Crkvová (Ledenice) 28:00
3. Jitka Pilátová (Borovany) 28:07
4. Lucie Švarcová (České Budějovice) 29:00
5. – 6. Lenka Spurná (České Budějovice) 30:09
5. – 6. Romana Dvořáková (České Budějovice) 30:09
7. Barbora Povišerová (České Budějovice) 31:59
8. – 9. Zdeňka Kunová (Borovany) 38:05
8. – 9. Andrea Zemanová (Borovany) 38:05

Mládež 12 – 14 let (1 500 metrů):
1. Tereza Bartlová (Třeboň)
2. Matěj Frantík (České Budějovice)
3. Daniel S. Gribbin (České Budějovice)
4. Eduard Bártík (Ledenice)
5. Benedikt Panek (České Budějovice)
6. Lukáš Jenkner (Vrcov)
7. Jakub Králík (Slavošovice)
8. Tobiáš Čouza (Ledenice)
9. Jiří Kutta (Strážkovice)

Děti 10 – 11 let (440 metrů):
1. Lukáš Vacek (České Budějovice)
2. Karolína Jenknerová (Vrcov)

Děti 8 – 9 let (440 metrů):
1. Teodor Brcko (Rudolfov)
2. Vilém Bártík (Ledenice)
3. Samuel Theier (Dolní Třebonín)
3. Vojtěch Bartl (Třeboň)
5. Jiří Novotný (Borovany)
6. František Novotný (Borovany)
7. Emma Theierová (Dolní Třebonín)
8. Matyáš Míka (Radostice)
9. Šárka Dvořáková (Velešín)

Děti 6 – 7 let (220 metrů):
1. Jiří Navrátil (Borovany)
2. Jan Králík (Slavošovice)
3. Miroslav Jokl (České Budějovice)
4. Žaneta Pagačová (Ševětín)
5. Jan Fanglbauer (Nežetice)
6. Maxmilian Panek (České Budějovice)
7. Tomáš Fencl (Ledenice)
8. Kateřina Jenknerová (Vrcov)
9. Vendula Kotlíková (Borovany)
10. Štěpán Fuka (Ohrazeníčko)
11. Anna Pitálková (Borovany)
12. Tomáš Dvořák (Velešín)
13. Eliška Brychtová (Nové Hrady)
14. Karolína Pagačová (Ševětín)
15. Matěj Němec (Trhové Sviny)

Děti 4 – 5 let (100 metrů):
1. Karolína Beňová (Hluboká u Borovan)
2. Václav Brychta (Nové Hrady)
3. Pavel Fanglbauer (Nežetice)
4. Matěj Kotlík (Borovany)
5. Stela Tschauderová (Srubec)
6. Eduard Pitálek (Borovany)
7. Vojtěch Navrátil (Borovany)
8. Marek Heřman (Ledenice)
9. Josef Mařík (Ledenice)
10. David Kuna (Borovany)

Děti do 3 let (30 metrů):
1. Eduard Pitálek (Borovany)
2. Kristýna Beňová (Hluboká u Borovan)
3. Marek Štauber (Borovany)
4. Josef Mařík (Ledenice)
5. Michal Tomášek (Borovany)
6. Zuzana Kotlíková (Borovany)
7. Nela Hrdličková (Doubravice)
8. Martina Tomášková (Borovany)
9. Čestmír Tschauder (Srubec)
10. Vilma Heřmanová (Ledenice)
11. Gabriela Heřmanová (Ledenice)
12. Adam Bujnovský (České Budějovice)
13. Markéta Maříková (Ledenice)