Get Adobe Flash player

Aktuality

Důležité dokumenty!
Svaz vydal nové směrnice a dokumenty. Pozorně čtěte zde, zde a zde.

 

Pozor - důležité!

Žádáme rodiče, aby včas zkontrolovali platnost zdravotních prohlídek v průkazech karate. Obvodní lékaři již nemohou potvrzovat zdravotní způsobilost. Toto může ponovu potvrdit pouze sportovní lékař. Doporučujeme kontaktovat MUDr. Prollovou na Poliklinice Jih v Českých Budějovicích.

 

 

ČSKe vydal nový soutěžní řád. Doporučujeme členům oddílu, zvláště závodníkům a jejich rodičům, aby si jej prostudovali. Řád naleznete zde.

P1080959Letos budeme pořádat 12. ročník běhu v Borovanech, který se bude konat dopoledne 31.12.2013. Protože chceme závod stále zlepšovat, tak prosíme o zaslání námětů na možné vylepšení akce z pohledu veřejnosti. 

Silvestrovský běh se stal za uplynulých 12 ročníků tradicí a každý rok si připravujeme pro příchozí nadšence novinky. V roce 2012 to bylo rozdělení dětských kategorií a promítání fotek ze závodu ihned po vyhlášení výsledků v restauraci U hřiště.

Již nyní mámě několik myšlenek na novinky pro 13. ročník, ale chceme dát prostor i široké veřejnosti, co byste na závodu přivítali. Proto neváhejte a své myšlenky či jakékoliv připomínky (i negativní) posílejte na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Každým došlým návrhem se budeme zabývat, a pokud to bude možné, tak se ho pokusíme do letošního běhu realizovat.

Dále prosíme i případné zájemce o jakoukoliv podporu, aby se ozvali na stejný mail. Jeden z našich hlavních cílů je, aby cenu i tento rok dostal při vyhlašování každý zúčastněný. V roce 2012 jsme mezi 66 běžců rozdali ceny v celkové hodnotě přesahující 18.000,- Kč.

Bannery