Get Adobe Flash player

Aktuality

Důležité dokumenty!
Svaz vydal nové směrnice a dokumenty. Pozorně čtěte zde, zde a zde.

 

Pozor - důležité!

Žádáme rodiče, aby včas zkontrolovali platnost zdravotních prohlídek v průkazech karate. Obvodní lékaři již nemohou potvrzovat zdravotní způsobilost. Toto může ponovu potvrdit pouze sportovní lékař. Doporučujeme kontaktovat MUDr. Prollovou na Poliklinice Jih v Českých Budějovicích.

 

 

ČSKe vydal nový soutěžní řád. Doporučujeme členům oddílu, zvláště závodníkům a jejich rodičům, aby si jej prostudovali. Řád naleznete zde.

 

Ve velké obměně se letos poběží tradiční Silvestrovský běh, který se uskuteční posedmnácté. Na pětikilometrovou trať se může vydat kdokoliv bez předchozí registrace. Běh nebude o ceny ani umístění.

Číst dál: Silvestrovský běh bude již v pátek 28....

 

Poslední kalendářní den v roce 2016 (31. prosince) se uskuteční 15. ročník E.ON Silvestrovského běhu v Borovanech na Českobudějovicku. Běžecký závod se uskuteční pro všechny věkové kategorie.

Číst dál: REGISTRACE NA E.ON SILVESTROVSKÝ BĚH 2016

 

sb2Na 14. ročník běžeckého závodu dorazilo rekordních 118 sportovců. Výsledky všech kategorií jsou níže. Fotogalerie je zde. Top foto: Michaela Votrubová.

 

Číst dál: Výsledky a foto: E.ON Silvestrovský běh 2015

Výsledky nejlepších běžců v každé kategorii. Kompletní výsledky budou zveřejněny 1. 1. 2016. 

Číst dál: Výsledky E.ON Silvestrovský běh 2015

spolecna 2014 detiKaratisté Tameshi-wari Borovany zakončili rok 2014 tradičním během pro širokou veřejnost. Celkově třináctý ročník se konal pod názvem E.ON Silvestrovský běh a zúčastnilo se ho 92 běžců či běžkyň, což je rekord (z toho bylo 47 dětí do 11 let). Nejvíce sportovců přišlo v roce 2013, kdy se na tratě vydalo celkem 79 lidí. Obsáhlou fotogalerii naleznete na tomto odkazu. Video z dětských běhů naleznete zde.

Číst dál: Foto, video: Výsledky E.ON Silvestrovský běh 2014

 

EON silvestrovsky beh 2015 BI v roce 2015 pořádá oddíl karate Tameshi-wari Borovany poslední kalendářní den běžecký závod, který letos nese název E.ON Silvestrovský běh. Jde o 14. ročník a závod je otevřen pro zájemce každého věku. 

FB událost k běhu je na https://www.facebook.com/events/448573248676745/.

Číst dál: Registrace na E.ON Silvestrovský běh 2015

Po roce je tu opět Silvestrovský běh v Borovanech. Letos se koná 13. ročník a 11. listopadu byla spuštěna registrace.

Číst dál: Registrace na E.ON Silvestrovský běh 2014

Bannery