Get Adobe Flash player

Aktuality

Důležité dokumenty!
Svaz vydal nové směrnice a dokumenty. Pozorně čtěte zde, zde a zde.

 

Pozor - důležité!

Žádáme rodiče, aby včas zkontrolovali platnost zdravotních prohlídek v průkazech karate. Obvodní lékaři již nemohou potvrzovat zdravotní způsobilost. Toto může ponovu potvrdit pouze sportovní lékař. Doporučujeme kontaktovat MUDr. Prollovou na Poliklinice Jih v Českých Budějovicích.

 

 

ČSKe vydal nový soutěžní řád. Doporučujeme členům oddílu, zvláště závodníkům a jejich rodičům, aby si jej prostudovali. Řád naleznete zde.

Nábor_karate_-_banner.pngnábor 2020

 

Od 7.září 2020 pořádá oddíl karate Tameshi-wari Borovany nábor nových členů. Nábor je určen pro mládež ve věku 7 - 15 let, výjimku lze učinit po osobní domluvě s rodiči. 

Vyučujeme karate stylu Shotokan  v tradiční i sportovní podobě a základy sebeobrany, úměrné dětem a mládeži. Oddíl je primárně zaměřen na sportovní - soutěžní formu. Členové a odchovanci oddílu zaznamenali v minulých i současných dobách mnoho úspěchů na úrovni krajských, národních i mezinárodních soutěží.

Tréninky náboru budou probíhat v pondělky a středy vždy od 15.30 do 16.45. Bližší podmínky přijetí do oddílu budou projednány na místě.

Tréninky vedou : Ing.Václav Plecer, 5.DAN Shotokan - hlavní trenér a Václav Plecer ml., 1.DAN, asistent trenéra.

Kontakt a informace : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , tel.: 724 061 141

 

 

Bannery