Get Adobe Flash player

Aktuality

Důležité dokumenty!
Svaz vydal nové směrnice a dokumenty. Pozorně čtěte zde, zde a zde.

 

Pozor - důležité!

Žádáme rodiče, aby včas zkontrolovali platnost zdravotních prohlídek v průkazech karate. Obvodní lékaři již nemohou potvrzovat zdravotní způsobilost. Toto může ponovu potvrdit pouze sportovní lékař. Doporučujeme kontaktovat MUDr. Prollovou na Poliklinice Jih v Českých Budějovicích.

 

 

ČSKe vydal nový soutěžní řád. Doporučujeme členům oddílu, zvláště závodníkům a jejich rodičům, aby si jej prostudovali. Řád naleznete zde.

3.kolo_NP_žactva_2016.jpgMates Míka, Lukáš Jenkner a Petr Pelikán na 3.kole NP žactva v Brně

Dne 13.11.2016 jsme vyrazili bojovat na 3.kole NP žactva, které se konalo v Brně. Na výborně organizovaném turnaji nejvíce zazářil Mates Míka, který v kategorii mladších žájů do 30 kg v prvním kole remizoval s finalistou 2:2 a prohrál na praporky. V následné repasáži vyhrál dva pěkné zápasy a obsadil 3.místo. Petr pelikán v prvním kole prohrál 5:9 v opravdu pěkném zápase, ve kterém technika střídala techniku. Bohužel trochu zaspal a podcenil soupeře, který později v eleiminaci prohrál a to znamenalo konec. Lukáš neměl svůj den, první zápas prohrál 1:4 a byl konec. Ale nevadí, ne vždy se musí vše podařit.

Mikeš.jpg

Bannery