Get Adobe Flash player

Aktuality

Důležité dokumenty!
Svaz vydal nové směrnice a dokumenty. Pozorně čtěte zde, zde a zde.

 

Pozor - důležité!

Žádáme rodiče, aby včas zkontrolovali platnost zdravotních prohlídek v průkazech karate. Obvodní lékaři již nemohou potvrzovat zdravotní způsobilost. Toto může ponovu potvrdit pouze sportovní lékař. Doporučujeme kontaktovat MUDr. Prollovou na Poliklinice Jih v Českých Budějovicích.

 

 

ČSKe vydal nový soutěžní řád. Doporučujeme členům oddílu, zvláště závodníkům a jejich rodičům, aby si jej prostudovali. Řád naleznete zde.

1_2.JPGTým TW Borovany v Hluboké nad Vltavou.

 

 Závodníci oddílu TW Borovany se dne 14.2.2016 zúčastnili 1.kola Krajské ligy karate, které se pod patronací oddílu FC Č.Budějovice konalo v tělocvičně základní školy v Hluboké nad Vltavou. Funkci kouče výpravy zastal Vašek Plecer ml. Všichni zápasili a cvičili své kata velmi dobře a mohou být na své výkony pyšní. Že vše nevyšlo podle našich představ nás mrzet nemusí, neboť mnozí naši soupeři byli na slušné úrovni. V kata si pěkně vedli Honza Chrástka ve starších žácích, stejně jako Jirka Kutta, kterému uteklo 3.místo v repasáži díky drobnému zaváhání v jinak bezchybné sestavě. Oba zůstali na pátých pozicích. Mates Míka dopadl stejně, ale stále se lepší. Pěkně cvičil i Honza Racek, který získal v dorostencích 3.místo.

V kumite se nám mohlo dařit lépe, zvláště co se týče bojového projevu. Jinak výsledky nebyly zase tak špatné : Honza Racek 1.místo v kumite dorostenců do 57 kg, Bára 2.místo v kumite st.žákyň do 50 kg, Lukáš Jenkner 2.místo v kumite st.žáků do 52 kg, Petr Pelikán 3.místo v kumite st.žáků do 39 kg a Mates Míka vypadl v eliminaci žáčků 7-9 let do 27 kg.

Chtěl bych poděkovat všem rodičům za podporu jejich dětí svou přítomností na závodech, neboť s podporou rodičů se děti vždy cítí jistěji a  případná prohra tolik nebolí.

Bannery