Get Adobe Flash player

Aktuality

Důležité dokumenty!
Svaz vydal nové směrnice a dokumenty. Pozorně čtěte zde, zde a zde.

 

Pozor - důležité!

Žádáme rodiče, aby včas zkontrolovali platnost zdravotních prohlídek v průkazech karate. Obvodní lékaři již nemohou potvrzovat zdravotní způsobilost. Toto může ponovu potvrdit pouze sportovní lékař. Doporučujeme kontaktovat MUDr. Prollovou na Poliklinice Jih v Českých Budějovicích.

 

 

ČSKe vydal nový soutěžní řád. Doporučujeme členům oddílu, zvláště závodníkům a jejich rodičům, aby si jej prostudovali. Řád naleznete zde.

P1010030Tým TW Borovany na Krajském přeboru.

 

Po náročném třidenním Sparring campu se Krajského přeboru, konaného v neděli 1.listopadu, zúčastnil jen omezený počet závodníků TW Borovany. Turnaj pořádal náš mateřský oddíl TJ Karate Č.Budějovice v sále Sokolovny. První nastoupili na kata Honza Chrástka a Jirka Kutta. Honza bohužel vypadl v prvním kole, necvičil ale špatně. Jirka vypadl až v repasáži o 3.místo, když zaváhal v Bassai dai. Ale nevadí, jeho projev má stále lepší úroveň. Vašek podle očekávání postoupil do finále, kde se utkal s Jaromírem Láchou z FC. Unsu proti Unsu dopadla lépe pro Láchu a Vašek byl druhý. V kumite měl Vašek ve skupině jen další dva soupeře, v prvním kole bohužel vypadl proti Maruškovi a bylo z toho třetí místo. Pelda měl jen jednoho soupeře a stal se krajským  přeborníkem v kategorii st.žáci do 39 kg. Celkově si kluci nevedli špatně, tři medaile na čtyři závodníky je slušné skóre.

 

Výsledky : Vašek Plecer - 2.místo kata dorostenci, 3.místo kumite dorostenci do 52 kg

                 Petr Pelikán -  1.místo kumite st.žáci do 39 kg

 

Bannery