Get Adobe Flash player

Aktuality

Důležité dokumenty!
Svaz vydal nové směrnice a dokumenty. Pozorně čtěte zde, zde a zde.

 

Pozor - důležité!

Žádáme rodiče, aby včas zkontrolovali platnost zdravotních prohlídek v průkazech karate. Obvodní lékaři již nemohou potvrzovat zdravotní způsobilost. Toto může ponovu potvrdit pouze sportovní lékař. Doporučujeme kontaktovat MUDr. Prollovou na Poliklinice Jih v Českých Budějovicích.

 

 

ČSKe vydal nový soutěžní řád. Doporučujeme členům oddílu, zvláště závodníkům a jejich rodičům, aby si jej prostudovali. Řád naleznete zde.

obrázek_2.JPGÚspěšný tým TW Borovany na Kid Cupu

 V neděli 25.10.2015 se Lukáš Jenkner a Honza Chrástka zúčastnili 3.kola Karate Kid Cupu pořádaného oddílem Fight Club Č.Budějovice. Kluci se přihlásili na všechny disciplíny tohoto turnaje. V kata starších žáků 7-6.kyu  zacvičili velmi pěkně, Honza obsadil 2.místo, Jenky byl pátý v prohrané repasáži. V kumite si Lukáš vedl dobře, jelikož ve své kategorii neměl soupeře, byl přeřazen do kategorie vyšších kyu. Přesto své zápasy vyhrál a prohrál až ve finále s Kočandrlem, který patří ve své kategorii k republikové špičce. Podobně dopadla i jeho účast v zápasech Ipon shobu a i zde po finálové prohře se stejným závodníkem obsadil 2.místo. Honza nakonec na Ipon shobu nenastoupil. S soutěži super kop kluci v eliminaci vypadli. Kluky tentokrát koučoval Vašek a vedl si dobře. Na malý oddíl jsme předvedli dobrý výkon a všem třem patří pochvala trenéra, který na turnaji působil jako rozhodčí.

obrázek_1_1.JPG

 

Bannery