Get Adobe Flash player

Aktuality

Důležité dokumenty!
Svaz vydal nové směrnice a dokumenty. Pozorně čtěte zde, zde a zde.

 

Pozor - důležité!

Žádáme rodiče, aby včas zkontrolovali platnost zdravotních prohlídek v průkazech karate. Obvodní lékaři již nemohou potvrzovat zdravotní způsobilost. Toto může ponovu potvrdit pouze sportovní lékař. Doporučujeme kontaktovat MUDr. Prollovou na Poliklinice Jih v Českých Budějovicích.

 

 

ČSKe vydal nový soutěžní řád. Doporučujeme členům oddílu, zvláště závodníkům a jejich rodičům, aby si jej prostudovali. Řád naleznete zde.

PA170200.JPGZávodníci TW na North Bohemia Grand Prix 2015 Na NBGP jsme jeli soutěžit pouze v kumite. Doma zůstali po zraněních Honza Racek a Pelda. Dan vybojoval 1.místo v kumite dorostenců nad 70 kg, kdy svého soupeře deklasoval 9:1. Bohužel je jeho kategorie málo obsazovaná. Přemek z free losu nastoupil proti Hnízdilovi ze Sport Union Ústí n.L. Ve vyrovnaném souboji uznali rozhodčí jeho protivníkovi kop do lokte, který posoudili za wazari a po zdařilé simulaci kontaktu dostal Přemek za stavu 3:4 Hansoku. Repasáž o 3.místo byla pro něho formalita. Vašek vyhrál 1.kolo proti Maňhalovi, který opět předváděl svůj chaotický způsob zápasu. Další zápas prohrál 0:1 proti Drábkovi z Union a repasáž o 3.místo bohužel také prohrál 0:1 a bylo z toho 5.místo.

PA170196.JPGPA170198.JPG

Bannery