Get Adobe Flash player

Aktuality

Důležité dokumenty!
Svaz vydal nové směrnice a dokumenty. Pozorně čtěte zde, zde a zde.

 

Pozor - důležité!

Žádáme rodiče, aby včas zkontrolovali platnost zdravotních prohlídek v průkazech karate. Obvodní lékaři již nemohou potvrzovat zdravotní způsobilost. Toto může ponovu potvrdit pouze sportovní lékař. Doporučujeme kontaktovat MUDr. Prollovou na Poliklinice Jih v Českých Budějovicích.

 

 

ČSKe vydal nový soutěžní řád. Doporučujeme členům oddílu, zvláště závodníkům a jejich rodičům, aby si jej prostudovali. Řád naleznete zde.

PA100160Tým TW v Hodoníně

 

Dne 10.října 2015 jsme vyrazili na poslední kolo Národního poháru do Hodonína. Cílem bylo potvrdit nominace na postup na mistrovství ČR, které se bude letos konat v Ostravě. Výborně si vedl Vašek, který postoupil v kata až do finále, kde podlehl Láchovi z FC ČB. Jeho katy Empi, Kanku sho, Unsu a Sochin byly zacvičené na slušné úrovni, Unsu musel cvičit v boji o postup do finále, kdy jeho soupeř zvolil stejnou sestavu. Sochin na Láchovu Unsu ve finále již nestačila. V kumite vyhrál dvě kola, další kolo jej odsunulo do repasáže, kde boj o 3.místo prohrál 0:1. Pelda nastoupil v prvním kole proti svému minulému přemožiteli z Třebíče, podle očekávání prohrál ale nebylo to zdaleka jednoznačné, jak by se na první očekávání zdálo. Repasáž prohrál také a byl sedmý. Honza Racek s přehledem vyhrál první kolo, ve druhém byl tvrdě knokautován Hnízdilem z Union Ústí n.L., byla z toho vyhozená čelist, diskvalifikace Hnízdila a 3.místo pro Honzu. Je smutné, že nikdo z jeho oddílu ani protivník sám se nepřišel omluvit. Po projevu dotyčného závodníka na NBGP o týden později se již ani nedivím. Dan byl sám sobě soupeřem, byl ve své kategorii jediný ale body se počítají. Zahojil se v kumite týmů, kde závodil za tým TJKČB "C", svůj zápas vyhrál, další prohrál a byl se svým týmem druhý.

PA100154.JPGPA100156.JPG

Bannery