Get Adobe Flash player

Aktuality

Důležité dokumenty!
Svaz vydal nové směrnice a dokumenty. Pozorně čtěte zde, zde a zde.

 

Pozor - důležité!

Žádáme rodiče, aby včas zkontrolovali platnost zdravotních prohlídek v průkazech karate. Obvodní lékaři již nemohou potvrzovat zdravotní způsobilost. Toto může ponovu potvrdit pouze sportovní lékař. Doporučujeme kontaktovat MUDr. Prollovou na Poliklinice Jih v Českých Budějovicích.

 

 

ČSKe vydal nový soutěžní řád. Doporučujeme členům oddílu, zvláště závodníkům a jejich rodičům, aby si jej prostudovali. Řád naleznete zde.

obrázekNeúplný tým Tameshi wari Borovany.

 

 3.kolo Krajské ligy se konalo pod patronací oddílu TJ Karate Nové Hrady ve sportovní hale v Horní Stropnici. V příjemném prostředí se těchto závodů zúřastnilo asi 125 závodníků z 11 oddílů Jihočeského kraje. Náš tým zastupovali : Honza Racek, Petr Pelikán, Jirka Kutta, Honza Chrástka a Lukáš Jenkner.

Všichni naši závodníci zápasili se ctí, všichni zaslouží pochvalu, byť ne všichni uspěli. Honza Chrástka vypadl v kata v prvním kole, Jirka v kole druhém, byť byl jeho výkon podle mého soudu lepší a zasloužil si postup. Každopádně se jeho výkon v kata stále lepší. V kata vypadl i Pelda v prvním kole, Lukáš se dostal do repasáže ale vypadl na neznalost potřebného počtu sestav. První místo si vybojoval Honza Racek, když v kategorii dorostenců předvedl dvě slušné mistrovské sestavy.

V kumite zápasili Lukáš, Honza a Pelda, všichni velmi dobře. Nejvíce překvapil Lukáš, který podlehl až ve finále mnohem zkušenějšímu závodníkovi z FC. Pro Peldu a Honzu to byla dobrá rozcvička na nadcházející 3.kolo národního poháru.

Výsledky :

Honza Racek - 1.místo kata dorostenci, 2.místo kumite dorostenci open

Petr Pelikán - 1.místo kumite st.žáci do 39 kg

Lukáš Jenkner - 2.místo kumite st.žáci do 52 kg

obrázek 1

Bannery