Get Adobe Flash player

Aktuality

Důležité dokumenty!
Svaz vydal nové směrnice a dokumenty. Pozorně čtěte zde, zde a zde.

 

Pozor - důležité!

Žádáme rodiče, aby včas zkontrolovali platnost zdravotních prohlídek v průkazech karate. Obvodní lékaři již nemohou potvrzovat zdravotní způsobilost. Toto může ponovu potvrdit pouze sportovní lékař. Doporučujeme kontaktovat MUDr. Prollovou na Poliklinice Jih v Českých Budějovicích.

 

 

ČSKe vydal nový soutěžní řád. Doporučujeme členům oddílu, zvláště závodníkům a jejich rodičům, aby si jej prostudovali. Řád naleznete zde.

2.kolo_NP_Lovosice_2015.JPG  2(3) Medaile z 2. kola Národního poháru.

 

Na druhé kolo Národního poháru v karate žactva a dorostu, které se konalo dne 30.5.2015 v Lovosicích, jsme vyrazili v sestavě : Přemek Benhák, Dan Červenka, Vašek Plecer, Petr Pelikán a Honza Racek.  Vašek a Přemek soutěžili v kata a oběma se tentokrát nezadařilo. Přemek vypadl v 1.kole, Vašek postoupil z free losu do dalšího kola úspěšně, v dalším však bohužel vypadl a jeho soupeř jej těsně do repasáže nedostal. Škoda. Oba cvičili moc dobře ale tato kategorie je velmi obtížná.

V kumite se nám dařilo o něco lépe. Dan vybojoval 2.místo celkem slušnými zápasy. Přemek nešťastně prohrál svůj první zápas 2:3, repasáž pak zvládl v klidu a byl třetí. Vašek první zápas vyhrál, druhý prohrá. V repasáži porazil našeho Honzu Racka a v boji o 3.místo obdržel za stavu 1:0 2 sekundy před koncem Hansoku a zůstal pátý. Honza Racek první zápas vyhrál, druhý prohrál a v repasáži prohrál s Vaškem. 7.místo. Petr zápasil moc pěkně, první kolo vyhrál, bohužel při druhém byl zasažen tvrdým kopem na žebra. Jeho protivník obdržel Hansoku ale Petr nemohl pokračovat dále.

Kluci ještě nastoupili v kumite týmů. Vašek a Přemek a Filip Černík zápasiliv týmu TJK "A". Áčko bylo těsně druhé.

Výsledky : Přemek Benhák - 3.místo kumite dorostenci do 57 kg, Dan Červenka - 2.místo kumite dorostenci + 70 kg, Vašek Plecer 5.místo kumite dorostenci do 52 kg a Honza Racek 7.místo kumite dorostenci do 52 kg.

Lovosice jsou pro nás vždy začarované. Tak uvidíme na třetím kole, které se bude konat na podzim v Hodoníně.

P5300043 P5300052.JPG P5300046.JPG

Bannery