Get Adobe Flash player

Aktuality

Důležité dokumenty!
Svaz vydal nové směrnice a dokumenty. Pozorně čtěte zde, zde a zde.

 

Pozor - důležité!

Žádáme rodiče, aby včas zkontrolovali platnost zdravotních prohlídek v průkazech karate. Obvodní lékaři již nemohou potvrzovat zdravotní způsobilost. Toto může ponovu potvrdit pouze sportovní lékař. Doporučujeme kontaktovat MUDr. Prollovou na Poliklinice Jih v Českých Budějovicích.

 

 

ČSKe vydal nový soutěžní řád. Doporučujeme členům oddílu, zvláště závodníkům a jejich rodičům, aby si jej prostudovali. Řád naleznete zde.

GP_Ústí_2015.JPG tým Tameshi-wari Borovany v Ústí

Na mezinárodní turnaj Grand prix Ústí nad Labem jsme vyrazili jen ve čtyřech, když se Petr Pelikán na poslední chvíli zranil a nemohl zápasit. Přemek byl na soustředění reprezentace v Rakousku a tak na turnaj nejel. Tentokrát jsme se zúčastnili pouze zápasů kumite, když jsme turnaj pojali jako přípravu na 2.kolo Národního poháru. Honza Racek naposledy startoval v kategorii starších žáků.

Výsledky nebyly špatné. Dana bohužel potrápil natažený sval na noze, Bára se potýkala s problémy s dýcháním ale celkově si všichni vedli dobře a jako trenér musím naše závodníky pochválit. Některé výsledky byly částečně ovlivněny starým způsobem rozhodování na 3 rozhodčí, což Vaška stálo minimálně druhé místo, když v okamžiku, kdy vyhrával 2:1 sekundu před ukončením zápasu vyšlápl a vzápětí byl kontaktován kopem. Namísto napomenutí byl Vaškovu soupeři přiznány 2 body a tak Vašek bojoval o 3.místo v repasáži. Honza mohl být ve finále aktivnější, na vítězství  měl. Ale nevadí, v Lovosicích snad bude lépe. Výsledky :

 

Honza Racek - 2.místo kumite st.žáci do 52 kg

Vašek Plecer - 3.místo kumite dorostenci do 52 kg

DanCervenka - 3.místo kumite dorostenci + 70 kg

Bannery