Get Adobe Flash player

Aktuality

Důležité dokumenty!
Svaz vydal nové směrnice a dokumenty. Pozorně čtěte zde, zde a zde.

 

Pozor - důležité!

Žádáme rodiče, aby včas zkontrolovali platnost zdravotních prohlídek v průkazech karate. Obvodní lékaři již nemohou potvrzovat zdravotní způsobilost. Toto může ponovu potvrdit pouze sportovní lékař. Doporučujeme kontaktovat MUDr. Prollovou na Poliklinice Jih v Českých Budějovicích.

 

 

ČSKe vydal nový soutěžní řád. Doporučujeme členům oddílu, zvláště závodníkům a jejich rodičům, aby si jej prostudovali. Řád naleznete zde.

Ondra_Svitak.JPGOndra Sviták cvičí Sochin.

 

Dne 12.4.2015 uspořádal náš oddíl pod patronací Jihočeského svazu karate 2.kolo krajské ligy. Závody se odehrály v obou tělocvičnách Základní školy v Borovanech a zúčastnilo se jich cca 130 závodníků ze 14-ti klubů Jihočeského kraje.

Naši závodníci bojovalui statečně a ostudu si neudělali. Téměř exhibiční cvíčení kata předvedli Vašek Plecer a Ondra Sviták. Přemek Benhák se závodů nezúčastnil, neboť v ten samý den bojoval na turnaji Grand Prix Slovenska v Bratislavě.

Výsledky : Ondra Sviták - 1.místo kata junioři

                Vašek Plecer - 1.místo kata dorostenci

                Honza Racek - 1.místo kumite st.žáci do 52 kg, 2.místo kata st.žáci

                Bára Racková - 2.místo kumite st.žákyně do 50 kg

                Honza Chrástka - 3.místo kumite st.žáci do 45 kg

Připravit soutěž by se v žádném případě nepovedlo bez pomoci rodičů a kamarádů. Náš velký dík patří Martině a Pavlovi Svitákovým za vedení bufetu, manželům Míkovým za sponzoring občerstvení, Jirkovi Krausslovi a Petru Krčmářovi za dopravu tatami, Mírovi Rinešovi za ozvučení soutěže, Petru Jenknerovi, Láďovi Chrástkovi, Radkovi Pelikánovi a všem Benhákům za pomoc při stavění zápasišť, Zdeňkovi Tomáškovi za technickou pomoc, Janě Rackové za psaní diplomů, Davidovi Fošenbauerovi, Danovi Červenkovi a Tomáši Kuttovi za vedení časomír, paní Jenknerové a Pelikánové za kontrolu průkazů a vedení kasy a Evě Plecerové za funkci vrátné. A samozřejmě Michalovi Heřmanovi za funkci ředitele soutěže.

Soudě podle reakcí a ohlasů se všem rodičům a závodníkům u nás líbilo a tak snad příští rok uspořádáme u nás v Borovanech některé z dalších kol krajské soutěže.

Bara Rackova Honza Chrastka Honza Racek Jirka Kutta Lukas Jenkner Vasek Plecer

Bannery