Get Adobe Flash player

Aktuality

Důležité dokumenty!
Svaz vydal nové směrnice a dokumenty. Pozorně čtěte zde, zde a zde.

 

Pozor - důležité!

Žádáme rodiče, aby včas zkontrolovali platnost zdravotních prohlídek v průkazech karate. Obvodní lékaři již nemohou potvrzovat zdravotní způsobilost. Toto může ponovu potvrdit pouze sportovní lékař. Doporučujeme kontaktovat MUDr. Prollovou na Poliklinice Jih v Českých Budějovicích.

 

 

ČSKe vydal nový soutěžní řád. Doporučujeme členům oddílu, zvláště závodníkům a jejich rodičům, aby si jej prostudovali. Řád naleznete zde.

1.kolo KL 2015 Strakonice Tým Tameshi wari Borovany na krajské lize ve Strakonicích.

Do Strakonic jsme vyjeli bez Petra Pelikána, který bohužel omarodil. Doma zůstali i naši starší závodníci, na které po lize čeká účinkování na 1.kole Národního poháru v Kladně.

Naši mladší závodníci si rozhodně neudělali ostudu. Pro Lukáše Jenknera byla soutěž opravdovou premiérou. Ačkoliv nakonec nepřivezl medaili, cvičil své katy pěkně. V kumite musí získat více sebedůvěry. Honzík Chrástka si vybojoval bronz v kumite, Bára a Honza Rackovi uspěli celkem podle očekávání v kumite. Nejvíce radosti nám udělal Jirka Kutta, který obsadil ve velmi početné skupině starších žáků 3.místo v kata. A svým způsobem nám udělal radost i Filip Cabák, který se přestěhoval do Nových Hradů, za které nyní závodí. Náš bývalý žák Filip obsadil ve své kategorii kumite pěkné 2.místo.

Výsledky : Jirka Kutta - 3.místo kata starší žáci

                Honza Chrástka - 3.místo kumite st.žáci do 39 kg

                Bára Racková - 3.místo kumite starší žákyně do 42 kg

                Honza Racek - 2.místo kumite starší žáci do 52 kg

Honza Chrástka Jirka Kutta

Bannery