Get Adobe Flash player

Aktuality

Důležité dokumenty!
Svaz vydal nové směrnice a dokumenty. Pozorně čtěte zde, zde a zde.

 

Pozor - důležité!

Žádáme rodiče, aby včas zkontrolovali platnost zdravotních prohlídek v průkazech karate. Obvodní lékaři již nemohou potvrzovat zdravotní způsobilost. Toto může ponovu potvrdit pouze sportovní lékař. Doporučujeme kontaktovat MUDr. Prollovou na Poliklinice Jih v Českých Budějovicích.

 

 

ČSKe vydal nový soutěžní řád. Doporučujeme členům oddílu, zvláště závodníkům a jejich rodičům, aby si jej prostudovali. Řád naleznete zde.

obrázek_3.JPGČlenové TW Borovany na lize talentů.

 

Na 3.kolo Ligy talentů, které se konalo ve sportovní hale Slávie v Č.Budějovicích jsme vyrazili ve složení : Petr Pelikán, Honza Chrástka, Filip Cabák, Lukáš Jenkner a Adam Vaněk. Koučem byl tentokrát Vašek Plecer ml. Všichni kluci zvládli svou roli dobře, bojovali statečně a výsledky tomu odpovídaly. Asi největším překvapením byly výsledky tria Pelikán, Chrástka a Cabák, které se v rámci paralelně konané soutěže South Cup týmů zúčastnilo této soutěže jak v kata, tak i v kumite. Atmosféra soutěže byla skvělá, stejně jako její organizace. Děkujeme přítomným rodičům za jejich podporu našim malým závodníkům.

Ve svých kategoriích získali kluci tyto výsledky:

Petr Pelikán - 1. místo kumite

Lukáš Jenkner - 1. místo kata, 2.místo kumite

Adam Vaněk - 3. místo kata, 3.místo kumite

kata tým (Pelikán, Cabák, Chrástka) - 1. místo

kumite tým (Pelikán, Cabák, Chrástka) - 2. místo

obrázek_3_1.JPG obrazek_1.JPG

Bannery