Get Adobe Flash player

Aktuality

Důležité dokumenty!
Svaz vydal nové směrnice a dokumenty. Pozorně čtěte zde, zde a zde.

 

Pozor - důležité!

Žádáme rodiče, aby včas zkontrolovali platnost zdravotních prohlídek v průkazech karate. Obvodní lékaři již nemohou potvrzovat zdravotní způsobilost. Toto může ponovu potvrdit pouze sportovní lékař. Doporučujeme kontaktovat MUDr. Prollovou na Poliklinice Jih v Českých Budějovicích.

 

 

ČSKe vydal nový soutěžní řád. Doporučujeme členům oddílu, zvláště závodníkům a jejich rodičům, aby si jej prostudovali. Řád naleznete zde.

PB080096 Trio Vašek Plecer, Dan červenka a Přemek Benhák v Havířově.

 

V pátek 7.11.2014 jsme vyrazili do Havířova, kde se následujícího dne 8.11.konalo v Městské sportovní hale 3.kolo Národního poháru v karate žáků a dorostenců. Zatímco pro Dana a Přemka to byl vzhledem k jejich pozici na postupovém žebříčku na MČR výlet za závody, Vašek měl poslední šanci získat body k postupu.

V kata si Vašek i Přemek vedli velmi dobře v poměrně silně obsazené kategorii kata dorostenci. Oba se v eliminaci dostali do repasáže, neboť pro jednou nastoupili v pavouku každý v jiné větvi. Přemek bohužel udělal ve své sestavě na závěr technickou chybu a tak z toho bylo 5.místo. Vašek zabojoval se svou Sochin a vyhrál těsně 3:2. Měl svůj den a všechny své sestavy zacvičil na výbornou, nestačil jen na Tamborlaniho. Na Přemkovi se mimo jiné podepsalo jeho nachlazení.

V kumite nastoupili Vašek a Přemek v jedné nepříliš obsazené kategorii. Přemek překvapivě porazil Gabriela z TJK díky výbornému kopu a úderu 4:0, finále pak pro něho byla formalita. Vašek bohužel prohrál první zápas, ve kterém měl zpočátku převahu, v repasáži pak prohrál také a bylo z toho 5.místo. Dan poněkud zbytečně prohrál svůj první zápas, do druhého se vzchopil a svým červenkovským uramawashigeri svého soupeře porazil. Přemek pak ještě nastoupil do utkání v lize týmů v sestavě : Řeřicha, Gabriel, Benhák. Tomáš Gabriel byl několikrát tvrdě atakován soupeřem, který nakonec obdržel Hansoku. Přemek v následujícím zápase řádil, byl ve formě a soupeře s přehledem porazil. Marek Řeřicha už pak nastupovat nemusel, tým TJK vyhrál.

Celý turnaj byl dobře organizován v příjemném prostředí havířovské sportovní haly. Tým TJK Č.Budějovice předvedl výborný výkon a všichni trenéři jsme proto mohli být velmi spokojení. Noční cesta domů v hustém dešti a mlze byla jen malou nepříjemností na jinak vydařeném dni. Vašek Plecer nakonec díky svému výkonu získal nominaci na MČR jak v kata tak i těsně v kumite a můžeme hrdě hlásit : MISE BYLA SPLNĚNA !!!

 

Výsledky : Přemek Benhák - 1.místo kumite dorostenci do 52 kg, 5.místo kata dorostenci

                Vašek Plecer - 5.místo kumite dorostenci do 52 kg, 3.místo kata dorostenci

                Dan Červenka - 3.místo kumite dorostenci do 70 kg

PB080099

 

Bannery