Get Adobe Flash player

Aktuality

Důležité dokumenty!
Svaz vydal nové směrnice a dokumenty. Pozorně čtěte zde, zde a zde.

 

Pozor - důležité!

Žádáme rodiče, aby včas zkontrolovali platnost zdravotních prohlídek v průkazech karate. Obvodní lékaři již nemohou potvrzovat zdravotní způsobilost. Toto může ponovu potvrdit pouze sportovní lékař. Doporučujeme kontaktovat MUDr. Prollovou na Poliklinice Jih v Českých Budějovicích.

 

 

ČSKe vydal nový soutěžní řád. Doporučujeme členům oddílu, zvláště závodníkům a jejich rodičům, aby si jej prostudovali. Řád naleznete zde.

DSC 0064 1Dne 2.11. se v DK Metropol v Českých Budějovicích konal pod záštitou oddílu Fight Club krajský přebor v karate.

Na Krajský přebor jsme vyrazili v omezené sestavě. Kvůli zdravotním potížím chyběli sourozenci Rackovi a Ondra Sviták, svou účast vzdal i Honza Chrástka. Zbylá sestava : Vašek PLecer, Přemek Benhák, Dan Červenka, Petr Pelikán, Jirka Kutta a Filip Cabák předvedla dobrý výkon. Mladší členové oddílu mají ještě rezervy v kata, naopak Vašek a Přemek ukázali, že v kraji platí ve své kategorii za špičku. V kumite nejvíce překvapil Filip Cabák, který se rval jako lev a získal zasloužené vítězství. Pochválit lze i Petra a Vaška, oba předvedli slušné zápasy.

Výsledky: 
Přemek Benhák - 1.místo kata dorostenci - krajský přeborník. V kumite Přemek nenastoupil.
Vašek Plecer - 3.místo kata dorostenci poté, co v eliminaci narazil na Přemka. Škoda, mohl být druhý.
Dan Červenka - 2.místo kumite dorostenci do 70 kg
Petr Pelikán - 3.místo kumite ml.žáci do 30 kg
Filip Cabák - 1.místo kumite ml.žáci 7-9 let + 32 kg

Fotogalerii naleznete zde.

Bannery