Get Adobe Flash player

Aktuality

Důležité dokumenty!
Svaz vydal nové směrnice a dokumenty. Pozorně čtěte zde, zde a zde.

 

Pozor - důležité!

Žádáme rodiče, aby včas zkontrolovali platnost zdravotních prohlídek v průkazech karate. Obvodní lékaři již nemohou potvrzovat zdravotní způsobilost. Toto může ponovu potvrdit pouze sportovní lékař. Doporučujeme kontaktovat MUDr. Prollovou na Poliklinice Jih v Českých Budějovicích.

 

 

ČSKe vydal nový soutěžní řád. Doporučujeme členům oddílu, zvláště závodníkům a jejich rodičům, aby si jej prostudovali. Řád naleznete zde.

Plakat karate nabor 2014Oddíl Tameshi-wari Borovany pořádá nábor nových členů ve věku 7 až 15 let. Tréninky začátečníků budou probíhat od 14. září v malé tělocvičně základní školy Borovany (vchod vedle bazénu) vždy v pondělí a středu v časech od 15.00 do 15.45.

Cvičební úbor - teplákové kalhoty nebo sportovní trenýrky a triko. Na těle nesmí mít cvičenec žádné ozdoby jakými jsou např. řetízky, náramky, náušnice či piercing. Cvičí se naboso.

Podmínkou přijetí je dobrý zdravotní stav, potvrzení od lékaře po dohodě se zákonným zástupcem žáka. Náborový kurz je zakončen zkouškou technické vyspělosti na bílý pás. Této zkoušky se žák účastní výhradně v oficiálním cvičebním úboru - karate gi (kimono) a obi (pásek), které je potřeba cvičenci opatřit v průběhu náborového kurzu.

V případě zájmu je kdykoliv možné navštívit tréninky oddílu, které se konají od 3. září vždy v pondělí, středu v časech od 16.00 - 18.00, v pátek od 15.00 - 16.30.

Bannery