Důležité dokumenty!
Svaz vydal nové směrnice a dokumenty. Pozorně čtěte zde, zde a zde.

Pozor - důležité!

Žádáme rodiče, aby včas zkontrolovali platnost zdravotních prohlídek v průkazech karate. Obvodní lékaři již nemohou potvrzovat zdravotní způsobilost. Toto může ponovu potvrdit pouze sportovní lékař. Doporučujeme kontaktovat MUDr. Prollovou na Poliklinice Jih v Českých Budějovicích.

ČSKe vydal nový soutěžní řád. Doporučujeme členům oddílu, zvláště závodníkům a jejich rodičům, aby si jej prostudovali. Řád naleznete zde.

Výsledky ze 2. kola Národního poháru mládeže v karate, konaného dne 7.6.2014 v Lovosicích.

V kategorii kata dorostenci nastoupili Přemek Benhák a Vašek Plecer. Přemek měl free los, v druhém kole však se svou kata Basai dai prohrál 2:3, do repasáže nepostoupil. Vašek vyhrál své 1.kolo s Jion 3:2, v druhém kolo zacvičil Empi a prohrál 1:4, na rapasáž také nedošlo.
V kumite se nám vedlo o něco lépe : Dan Červenka v kategorii dorostenci do 70 kg získal 3.místo.1 zápas vyhrál 3:1, druhý prohrál s Řeřichou 0:4 a třetí vyhrál na praporky 4:1. 3.místo v dorostencích do 52 kg získal Přemek Benhák, který semifinále prohrál těsně před koncem po obdržení kopu od Šimůnka. Repasáž zvládl 5:0. Vašek Plecer vyhrál první zápas ve stejné kategorii 3:1, druhé kolo bohužel prohrál 0:2 a do repasáže se nedostal. Petr Krčmář zápasil pěkně v kategorii ml.žáci do 41 kg, na soupeřovu ustupující taktiku nestačil a navíc mu nebylo bodováno několik jasných úderů. Prohrál 0:1 se soupeřem, který zvolil přinejmenším velmi podivnou taktiku. Skvěle si vedla Bára. 1 kolo ml.žákyň + 35 kg vyhrála, druhé kolo vyhrávala 3:0 až do 26 sec.před koncem. Obdržela od soupeřky wazari a při stavu 3:2, 6 sec.před koncem ještě jedno a prohrála 3:4. Šla na jasnou medaili, ale to se stává. Honza Racek obdržel v kategorii st.žáci do 52 kg Hansoku jak v prvním kole tak i v repasáži a bude o čem mluvit na tréninku. Všichni naši závodníci se snažili, což v ve velmi špatně větrané sportovní hale byl těžký úkol. Podmínky však měli všichni stejné. Nějaké body jsme získali a mise byla splněna. Rozhodne 3.kolo NP, které se bude konat na podzim v Havířově.