Důležité dokumenty!
Svaz vydal nové směrnice a dokumenty. Pozorně čtěte zde, zde a zde.

Pozor - důležité!

Žádáme rodiče, aby včas zkontrolovali platnost zdravotních prohlídek v průkazech karate. Obvodní lékaři již nemohou potvrzovat zdravotní způsobilost. Toto může ponovu potvrdit pouze sportovní lékař. Doporučujeme kontaktovat MUDr. Prollovou na Poliklinice Jih v Českých Budějovicích.

ČSKe vydal nový soutěžní řád. Doporučujeme členům oddílu, zvláště závodníkům a jejich rodičům, aby si jej prostudovali. Řád naleznete zde.

bunkaiHavířov (aktualizováno 8. prosince v 15:40) - O víkendu 7. a 8. prosince probíhá v Havířově Mistrovství Česka mládeže v karate, kde nechybějí ani zástupci Tameshi-wari Borovany. Borovanští vybojovali dva tituly a jeden bronz! Fotogalerii naleznete zde.

Na MČR se závodníci musejí nominovat v průběhu roku a do Havířova vyrazila nakonec výprava ve složení Ondra Sviták, Václav Plecer ml., Přemek Benhák, Daniel Červenka a trenéři Václav Plecer st. a Michal Cmunt. Kluci vybojovali v sobotní žákovské části dvě medaile.

Přemek Benhák v kumite starší žáci do 52 kg naplnil vysoké ambice a získal bronzovou medaili. Na pěkném pátém místě skončil v kumite starší žáci do 39 kg Václav Plecer.

Hvězdou prvního dne se stal Danek Červenka, který potvrdil celoroční zlepšení a výsledkem byl vynikající výkon a zisk titulu Mistr České republiky! Danek vyhrál kategorii kumite starší žáci +60 kg.

V nedělní dorostenecké a juniorské části předvedli další famózní výkon Sviták, Benhák a Plecer ml. v kata tým dorostenci a po úspěchu z roku 2011 se podruhé stali českými šampiony! "V semifinále jsme měli těžkého soupeře, ale kluci to zvládli a ve finále již se svou katou a parádní bunkai excelovali," uvedl hlavní trenér Václav Plecer.

V neděli odpoledne se pokusil přidat čtvrtou medaili do sbírky Ondra Sviták v kumite dorostenci do 63 kg. Bohužel ale v semifinále prohrál 0:2 s favorizovaným Řeřichou a následně Ondra prohrál i zápas o 3. místo. Celkově tedy skončil na 5. pozici.