Get Adobe Flash player

Aktuality

Důležité dokumenty!
Svaz vydal nové směrnice a dokumenty. Pozorně čtěte zde, zde a zde.

 

Pozor - důležité!

Žádáme rodiče, aby včas zkontrolovali platnost zdravotních prohlídek v průkazech karate. Obvodní lékaři již nemohou potvrzovat zdravotní způsobilost. Toto může ponovu potvrdit pouze sportovní lékař. Doporučujeme kontaktovat MUDr. Prollovou na Poliklinice Jih v Českých Budějovicích.

 

 

ČSKe vydal nový soutěžní řád. Doporučujeme členům oddílu, zvláště závodníkům a jejich rodičům, aby si jej prostudovali. Řád naleznete zde.

SoustednČeské Budějovice - Ve dnech 26. a 28. října se borovanští karatisté zúčastnili semináře pořádaného budějovickým oddílem Fight club, který vedli Luca Valdesi a Rafael Aghayev.

Spolu s Aghayevem přijel i Šahin Atamov a Gogita Arkania (šampion z Gruzie). Gogitu měli všichni možnost vidět v akci na turnaji Bohemia Open, kde spolu se svými kolegy z Gruzie také závodil. A bylo nač se dívat.

Semináře se za TW Borovany zúčastnili: Václav Plecer st., Václav Plecer ml., Přemek Benhák, Ondra Sviták, Dan Červenka, Bára a Honza Rackovi.

"Na semináři kata pod vedením Luci Valdesiho jsme se zdokonalili v nácviku kata Jion, Gojushiho sho, Gankaku a Unsu. Zajímavým poznatkem byly i metody nácviku a tréninku. V kumite se kluci zdokonalili v zápasové strategii a naučili se několik nových fint. Celý seminář se nesl v přátelském duchu. Narušený byl bohužel jen účastníky z Maďarska, kteří nerespektovali přísný zákaz filmování, což se lektorům zcela pochopitelně nelíbilo a první den to i částečně ovlivnilo náplň semináře. Jinak bylo vše perfektní a moc jsme si to všichni užili," uvedl hlavní trenr Václav Plecer.

Bannery