Get Adobe Flash player

Aktuality

Důležité dokumenty!
Svaz vydal nové směrnice a dokumenty. Pozorně čtěte zde, zde a zde.

 

Pozor - důležité!

Žádáme rodiče, aby včas zkontrolovali platnost zdravotních prohlídek v průkazech karate. Obvodní lékaři již nemohou potvrzovat zdravotní způsobilost. Toto může ponovu potvrdit pouze sportovní lékař. Doporučujeme kontaktovat MUDr. Prollovou na Poliklinice Jih v Českých Budějovicích.

 

 

ČSKe vydal nový soutěžní řád. Doporučujeme členům oddílu, zvláště závodníkům a jejich rodičům, aby si jej prostudovali. Řád naleznete zde.

České Budějovice - Dne 27. října se karatisté TW Borovany zúčastnili turnaje Bohemia open, který se konal ve Sportovní hale v Českých Budějovicích. Výsledky a komentář trenéra čtěte v článku.

Václav Plecer, hlavní trenér: "Všichni předvedli slušné výkony, nedařilo se Vaškovi Plecerovi, který vypadl v 1. kole se silným protivníkem z FC ČB a do repasáže nepostoupil. Honza Racek si prožil svou premiéru ve starších žácích, vypadl v 1. kole repasáže. Skvěle si vedl Přemek Benhák, který svým soupeřům nedával žádnou šanci. Asi pro něho bylo silnou motivací převzít zlatou medaili od Rafaela Aghayeva (s úsměvem). Je s podivem, že nejlepší závodník ve své kategorii nastoupil jako jediný v předkole. Danek Červenka si vedl slušně a ve svém jediném zápase protivníka s přehledem porazil a získal zlato. Radost nám udělal i Ondra, který předvedl výborné zápasy a potvrdil svou stále rostoucí formu."

Výsledky:
Přemek Benhák: 1. místo kumite st. žáci do 45 kg
Dan Červenka: 1. místo kumite st. žáci +60 kg
Ondra Sviták: 1. místo kumite dorostenci do 63 kg
Václav Plecer st.: 3. místo kata Masters

Bannery