Get Adobe Flash player

Aktuality

Důležité dokumenty!
Svaz vydal nové směrnice a dokumenty. Pozorně čtěte zde, zde a zde.

 

Pozor - důležité!

Žádáme rodiče, aby včas zkontrolovali platnost zdravotních prohlídek v průkazech karate. Obvodní lékaři již nemohou potvrzovat zdravotní způsobilost. Toto může ponovu potvrdit pouze sportovní lékař. Doporučujeme kontaktovat MUDr. Prollovou na Poliklinice Jih v Českých Budějovicích.

 

 

ČSKe vydal nový soutěžní řád. Doporučujeme členům oddílu, zvláště závodníkům a jejich rodičům, aby si jej prostudovali. Řád naleznete zde.

České Budějovice - Necelé dva týdny zbývají do dalšího Sparing Campu, který se bude konat v Českých Budějovicích. Více informací naleznete v článku.

Tréninky kata budou probíhat pod vedením trenérů: Iva Keslová, Vladimír Míček, Jaromír Musil a Lukáš Janda. Zápasy kumite budou pod dohledem trenérů: Miroslav Hýsek, Christian Grunner, Petra Piskačová, Jan Kočí.

"Dovolte nám, abychom vás pozvali na v pořadí druhou akci pod názvem Sparing camp II., který se bude konat ve dnech 18. - 20. října v Českých Budějovicích. V prvním ročníku jsme představili v Čechách nový koncept tréninku kumite. Tohoto trendu se budeme držet i nadále, ale Sparing camp II. bude nově rozšířen také o tréninky kata. Tréninky kata budou probíhat pod vedením reprezentačních trenérů ČR a úspěšných reprezentantů ČR. První Sparing camp navštívilo 10 klubů z Čech a celkem 112 závodníků. Velkým přínosem byla účast slovenského závodníka a reprezentanta Klaudia Farmadina (medailista z ME a MS WKF) a maďarského závodníka Adama Kovacse (medailista z ME a MS), kteří se sami zúčastnili tréninků. V současné době máme přislíbenou účast německého týmu od známého trenéra a závodníka Christiana Grunnera, v jednání jsme také s kluby ze Slovenska a ze zahraničí. Druhý díl Sparing campu bude probíhat pod záštitou TJ Karate České Budějovice a Czech National Youth Karate Teamu. V současné době je přihlášeno 10 klubů z ČR, jeden klub z Německa a ze Slovenska," uvedl hlavní organizátor Miroslav Hýsek.

Veškeré informace najdete zde: http://www.tjkaratecb.cz/novinka/598-sparing-camp-ii

Upoutávka:

http://www.youtube.com/watch?v=i18lyeWO0Fs&feature=c4-overview&list=UUktXwDDvpCnINEpD9ZhuL2A

http://www.youtube.com/watch?v=HGri1YCz7MY&feature=c4-overview&list=UUktXwDDvpCnINEpD9ZhuL2A

Bannery