Get Adobe Flash player

Aktuality

Důležité dokumenty!
Svaz vydal nové směrnice a dokumenty. Pozorně čtěte zde, zde a zde.

 

Pozor - důležité!

Žádáme rodiče, aby včas zkontrolovali platnost zdravotních prohlídek v průkazech karate. Obvodní lékaři již nemohou potvrzovat zdravotní způsobilost. Toto může ponovu potvrdit pouze sportovní lékař. Doporučujeme kontaktovat MUDr. Prollovou na Poliklinice Jih v Českých Budějovicích.

 

 

ČSKe vydal nový soutěžní řád. Doporučujeme členům oddílu, zvláště závodníkům a jejich rodičům, aby si jej prostudovali. Řád naleznete zde.

albrechticeAlbrechtice - Žáci oddílu Tameshi-wari Borovany se zúčastnili pravidelného soustředění v Albrechticích nad Vltavou, které pořádá mateřský oddíl TJ Karate Č.Budějovice.

Prvního turnusu se zůčastnil pouze Honzík Chrástka, který byl za svůj výkon na soustředění pochválen trenérkou Dominikou Hýskovou. Druhého turnusu ve dnech 10 - 17. srpna se zúčastnili Přemek Benhák, Vašek Plecer a Petr Pelikán. Petr Krčmář musel bohužel kvůli nemoci svou účast zrušit.

Soustředění bylo zaměřeno na zvýšení fyzické síly a kondice. Na závěr soustředění se konal seminář kata, vedený asistentkou trenéra národní reprezentace paní Ivou Keslovou, 5. Dan. Vybraní závodníci pilovali pod jejím vedením provedení základních mistrovských kata, včetně nástupů a celkového předvedení kata v soutěži tak, aby se zvýšila šance na úspěch na našich, případně zahraničních soutěžích.

Všem trenérům oddílu TJK děkujeme za skvělé vedení celého soustředění.

Bannery