Get Adobe Flash player

Aktuality

Důležité dokumenty!
Svaz vydal nové směrnice a dokumenty. Pozorně čtěte zde, zde a zde.

 

Pozor - důležité!

Žádáme rodiče, aby včas zkontrolovali platnost zdravotních prohlídek v průkazech karate. Obvodní lékaři již nemohou potvrzovat zdravotní způsobilost. Toto může ponovu potvrdit pouze sportovní lékař. Doporučujeme kontaktovat MUDr. Prollovou na Poliklinice Jih v Českých Budějovicích.

 

 

ČSKe vydal nový soutěžní řád. Doporučujeme členům oddílu, zvláště závodníkům a jejich rodičům, aby si jej prostudovali. Řád naleznete zde.

pf 2014 b

bunkaiHavířov (aktualizováno 8. prosince v 15:40) - O víkendu 7. a 8. prosince probíhá v Havířově Mistrovství Česka mládeže v karate, kde nechybějí ani zástupci Tameshi-wari Borovany. Borovanští vybojovali dva tituly a jeden bronz! Fotogalerii naleznete zde.

Číst dál: Foto: Z MČR míří do Borovan 3 medaile

České Budějovice - Od pátku do neděle se v Českých Budějovicích koná podzimní soustředění pro žáky, dorost a juniory. Účast je nepovinná. Více na plakátu.

Číst dál: O víkendu je v Českých Budějovicích soustředění

Praha - Naše účast na 3. kole Národního poháru mládeže byla poznamenaná smůlou od samého počátku. Nejprve si zranil palec Honza Racek, poté Dan Červenka potřeboval doléčit poraněný kotník, Denis Cmunt opět omarodil a k dovršení všeho přišel v pátek po tréninku oznámit, značně nečekaně, svůj odchod z oddílu Petr Krčmář.

Číst dál: Konal se Národní pohár v Praze

Borovany - V sobotu 21. září jsme pořádali 3. kolo Ligy talentů. Do Borovan přijelo 101 závodníků z 15 klubů. Výsledky naleznete na stránce mediálního partnera - Jihočeský sport. Fotogalerie je k nahlédnutí na Facebooku Jihočeský sport.

PB100030České Budějovice - Desátého listopadu se v hale JU Slavie konal Krajský přebor mládeže, na který vyrazili D. Cmunt, Sviták, Červenka, Benhák, Plecer ml., Racek, Krčmář, Kutta, Pelikán a Cabák. Trenérský doprovod tvořili M. Heřman a M. Cmunt. Borovany vybojovaly 8 medailí.

Číst dál: Výsledky KP mládeže České Budějovice

SoustednČeské Budějovice - Ve dnech 26. a 28. října se borovanští karatisté zúčastnili semináře pořádaného budějovickým oddílem Fight club, který vedli Luca Valdesi a Rafael Aghayev.

Číst dál: Borovany byly na soustředění s mistry

Bannery