Důležité dokumenty!
Svaz vydal nové směrnice a dokumenty. Pozorně čtěte zde, zde a zde.

Pozor - důležité!

Žádáme rodiče, aby včas zkontrolovali platnost zdravotních prohlídek v průkazech karate. Obvodní lékaři již nemohou potvrzovat zdravotní způsobilost. Toto může ponovu potvrdit pouze sportovní lékař. Doporučujeme kontaktovat MUDr. Prollovou na Poliklinice Jih v Českých Budějovicích.

ČSKe vydal nový soutěžní řád. Doporučujeme členům oddílu, zvláště závodníkům a jejich rodičům, aby si jej prostudovali. Řád naleznete zde.

O víkendu 1. - 2. prosince se v českobudějovické Sportovní hale konalo mistrovství Česka mládeže. Z našeho oddílu si během roku vybojovali nominaci Přemek Benhák, Ondra Sviták, Václav Plecer, Dan Červenka, Denis Cmunt a Petr Krčmář.

Všichni kluci se snažili a vrcholem byly boje Přemka Benháka, který celý turnaj ve své kategorii vyhrál! Velmi těžký a důležitý souboj zvládl Přemek v semifinále otočit z 0:1 na 3:1 několik vteřin před koncem. Ve finále byl Přemek jasně lepší a po zásluze vyhrál za nerozhodného stavu na praporky!

Dařilo se i kata týmu, který ve složení Benhák, Sviták, Plecer vybojoval stříbro, když ve finále naši kluci nestačili na tým Sport Relax.

Petr Krčmář doplatil na nezkušenost a poznal, že republika má svou úroveň a že ho čeká ještě hodně práce. Vašek Plecer nedokázal navázat na loňský šampionát, ve kterém vybojoval stříbro v kumite a letos skončil ve čtvrtfinále. Vašek si vedl lépe v kata jednotlivců, kde skončil na velmi pěkném 5. místě.

Tajně jsme doufali v úspěch Denise Cmunta a Ondry Svitáka. Oba závodili v kategorii kumite dorostenci do 57 kg a bohužel ani jeden na medaile nedosáhl.

Velký den měl Danek Červenka ve starších žácích -60 kg. Dan musel začít v předkole a uspěl. Vyhrál i další souboj a probojoval se do semifinále. V něm prohrál a čekal ho boj o 3. místo. Tento zápas bohužel Dankovi příliš radosti neudělal, protože prohrál 0:1, i když měl v závěru slušný kop na hlavu, což by znamenalo Dankovo vítězství. Rozhodčí holt byli jiného názoru. Celkově Danek skončil pátý, což je výborný úspěch!

Videa z MČR a fotogalerii přineseme v týdnu.