Get Adobe Flash player

Aktuality

Důležité dokumenty!
Svaz vydal nové směrnice a dokumenty. Pozorně čtěte zde, zde a zde.

 

Pozor - důležité!

Žádáme rodiče, aby včas zkontrolovali platnost zdravotních prohlídek v průkazech karate. Obvodní lékaři již nemohou potvrzovat zdravotní způsobilost. Toto může ponovu potvrdit pouze sportovní lékař. Doporučujeme kontaktovat MUDr. Prollovou na Poliklinice Jih v Českých Budějovicích.

 

 

ČSKe vydal nový soutěžní řád. Doporučujeme členům oddílu, zvláště závodníkům a jejich rodičům, aby si jej prostudovali. Řád naleznete zde.


Přinášíme informace ze soutěží v roce 2012.

Číst dál: Rok 2012 - info ze starého webu

Pf 2013

V roce 2013 se začne opět cvičit v pondělí 7. ledna a s tím se mění o rozvržení tréninků. Info pro všechny členy oddílu - v pondělí a ve středu bude sloučený základní a závodní oddíl. V pátek tréninky jen pro závoďáky.

Číst dál: Od ledna 2013 se mění rozvržení tréninků!

Ve středu 12. prosince se v Českých Budějovicích konaly zkoušky technické vyspělosti (páskování). Z našeho oddílu uspěli všichni adepti!

Číst dál: Konaly se zkoušky technické vyspělosti

O víkendu 1. - 2. prosince se v českobudějovické Sportovní hale konalo mistrovství Česka mládeže. Z našeho oddílu si během roku vybojovali nominaci Přemek Benhák, Ondra Sviták, Václav Plecer, Dan Červenka, Denis Cmunt a Petr Krčmář.

Číst dál: Na mistrovství ČR jsme vybojovali zlato a stříbro!

Přinášíme slíbenou fotogalerii a dvě videa z proběhlého mistrovství Česka mládeže.

Číst dál: Foto a video z MČR mládeže 2012

První víkend v prosinci se v českobudějovické Sportovní hale koná vrchol sezony - mistrovství České republiky žáků, dorostenců a juniorů. Náš oddíl si na kvalifikačních turnajích vybojoval rekordní účast - na republice bude od nás závodit šest lidí.

Číst dál: Nominace na MČR

Bannery