Důležité dokumenty!
Svaz vydal nové směrnice a dokumenty. Pozorně čtěte zde, zde a zde.

Pozor - důležité!

Žádáme rodiče, aby včas zkontrolovali platnost zdravotních prohlídek v průkazech karate. Obvodní lékaři již nemohou potvrzovat zdravotní způsobilost. Toto může ponovu potvrdit pouze sportovní lékař. Doporučujeme kontaktovat MUDr. Prollovou na Poliklinice Jih v Českých Budějovicích.

ČSKe vydal nový soutěžní řád. Doporučujeme členům oddílu, zvláště závodníkům a jejich rodičům, aby si jej prostudovali. Řád naleznete zde.

20170304_133741.jpgTW Borovany na Kesl Cupu

Dne 4.3.2017 jsme se zuúčastnili turnaje Kesl Cup, pořádaným oddílem Kesl ryu Praha. Turnaj byl nominační pouze pro žáky, pojali jsme jej jako přípravu na další soutěže. Mates Míka vypadl v eliminaci kumite ml.žáků a do repasáže nepostoupil. Lukáš Jenkner jeden zápas vyhrál, druhý celkem zbytečně prohrál a byl druhý ve starších žácích do 60 kg. Získané body však nevyužije, neboť se v létě stává dorostencem. V dorostencích do 57 kg závodil Petr Pelikán. Vedl si skvěle, z repasáže získal 5.místo. Dobře se i uvedl Honza Racek v dorostencích do 68 kg, zkraje vyřídil silného závodníka, s favoritem remizoval a prohrál na praporky. Repasáž o 3.místo však nezvládl, což bylo škoda vzhledem k jeho dispozicím.