Get Adobe Flash player

Aktuality

Důležité dokumenty!
Svaz vydal nové směrnice a dokumenty. Pozorně čtěte zde, zde a zde.

 

Pozor - důležité!

Žádáme rodiče, aby včas zkontrolovali platnost zdravotních prohlídek v průkazech karate. Obvodní lékaři již nemohou potvrzovat zdravotní způsobilost. Toto může ponovu potvrdit pouze sportovní lékař. Doporučujeme kontaktovat MUDr. Prollovou na Poliklinice Jih v Českých Budějovicích.

 

 

ČSKe vydal nový soutěžní řád. Doporučujeme členům oddílu, zvláště závodníkům a jejich rodičům, aby si jej prostudovali. Řád naleznete zde.

WP_20161106_11_53_05_Pro.jpgLukáš Jenkner a Mates Míka na Lize talentů

 

Dne 6.listopadu se naši kluci zúčastnili 3.kola Ligy talentů, pořádaného naším mateřským oddílem TJ Karate Č.Budějovice. V dobře obsazené soutěži si naši závodníci vedli velmi dobře. Mates zazářil v kategorii kata mladší žáci 7 - 6.kyu, kde obsadil 1.místo. V kumite bohužel vypadl v repasáži. Lukáš se v kategorii kumite starších žáků open probojoval do finále, kde byl za stavu 4:1 krátce před koncem zápasu penalizován za přestupek, který nespáchal a vzápětí obdržel Hansoku. Takže stříbrná medaile.

V South Cupu jsme chtěli opět po delší době vystoupit v kategorii kata tým. Pro nemoc dvou členů týmu z toho nakonec bohužel sešlo.

Bannery