Důležité dokumenty!
Svaz vydal nové směrnice a dokumenty. Pozorně čtěte zde, zde a zde.

Pozor - důležité!

Žádáme rodiče, aby včas zkontrolovali platnost zdravotních prohlídek v průkazech karate. Obvodní lékaři již nemohou potvrzovat zdravotní způsobilost. Toto může ponovu potvrdit pouze sportovní lékař. Doporučujeme kontaktovat MUDr. Prollovou na Poliklinice Jih v Českých Budějovicích.

ČSKe vydal nový soutěžní řád. Doporučujeme členům oddílu, zvláště závodníkům a jejich rodičům, aby si jej prostudovali. Řád naleznete zde.

PA230224.JPG Tým TW Borovany ( Jenkner, Pelikán Míka ) na 2.kole NP žactva v Č.Budějovicích.

Dne 23.10.2016 jsme se zúčastnili 2.kola Národního poháru v karate žactva, které se pod patronací FC konalo v Sokolovně v Č.Budějovicích. Kluci zápasili dobře, pro Matese Míku to byla premiéra na národní soutěži. Mates zápasil v kategorii ml.žáci do 30 kg, první zápas prohrál s finalistou, repasáž také, výsledek - 7.místo. Chce to více zkušeností a fyzické kondice, ale vše se spraví. Lukáš Jenkner prohrál v prvním kole v kategorii st. žáci do 52 kg, nástup byl dobrý ale i zde hrál roli nedostatek zkušeností a taktiky. Každopádně Lukáš své výkony stále lepší. Pěkné 3 zápasy předvedl Petr Pelikán, šlo o opravdu dobré karate, Petr se lepší turnaj od turnaje. Snad mu to vydrží. Po diskvalifikaci závodníka, který svou váhou do skupiny rozhodně nepatřil, získal Petr 3.místo v kategorii st.žáci do 39 kg a zajistil si svou účast na MČR.