Důležité dokumenty!
Svaz vydal nové směrnice a dokumenty. Pozorně čtěte zde, zde a zde.

Pozor - důležité!

Žádáme rodiče, aby včas zkontrolovali platnost zdravotních prohlídek v průkazech karate. Obvodní lékaři již nemohou potvrzovat zdravotní způsobilost. Toto může ponovu potvrdit pouze sportovní lékař. Doporučujeme kontaktovat MUDr. Prollovou na Poliklinice Jih v Českých Budějovicích.

ČSKe vydal nový soutěžní řád. Doporučujeme členům oddílu, zvláště závodníkům a jejich rodičům, aby si jej prostudovali. Řád naleznete zde.

1.kolo_NP_Lovosice_2016_žáci.jpgVýprava TW v Lovosicích Dne 11.června jsme spolu s TJK vyrazili na 1.kolo Národního poháru v karate žactva do Lovosic. Za náš oddíl soutěžili Lukáš Jenkner a Petr Pelikán. Lukáš předvedl pěkný výkon v kumite starších žáků do 52 kg. Vyhrával 1:0 ale v poslední sekundě obdržel Hansoku za tvrdost. Je to škoda, mohl si myslet na repasáž a nějaké ty body. Ale jako premiéra bylo jeho účinkování slušné. Skvěle si vedl Petr, který v kumite starších žáků do 39 kg s přehledem vyhrál první dva zápasy, ve třetím remizoval s favoritem kategorie 1:1 ale prohrál na praporky. Poslední zápas v repasáži o 3.místo prohrál 1:2, což je škoda, měl na vítězství. Každopádně zasluhuje velkou pochvalu za pěkné karate.