Důležité dokumenty!
Svaz vydal nové směrnice a dokumenty. Pozorně čtěte zde, zde a zde.

Pozor - důležité!

Žádáme rodiče, aby včas zkontrolovali platnost zdravotních prohlídek v průkazech karate. Obvodní lékaři již nemohou potvrzovat zdravotní způsobilost. Toto může ponovu potvrdit pouze sportovní lékař. Doporučujeme kontaktovat MUDr. Prollovou na Poliklinice Jih v Českých Budějovicích.

ČSKe vydal nový soutěžní řád. Doporučujeme členům oddílu, zvláště závodníkům a jejich rodičům, aby si jej prostudovali. Řád naleznete zde.

2.kolo_Krajská_liga_2016_Strakonice.JPGTým Tameshi wari ve Strakonicích

Dne 21.května jsme se zúčastnili 2.kola krajské ligy, pořádaném oddílem karate Cobra ryu Strakonice. Výpravu ve složení : Racek, Racková, Jenkner, Kutta, Chrástka a Míka opět koučoval Vašek Plecer ml.

Výsledky v kategorii kata byly bohužel nevalné : Míka, Kutta i Chrástka vypadli v prvním kole po značně nepřesvědčivých výkonech, Racek obsadil 3.místo v kata dorostenců. Nutno říci, že se v této kategorii stále lepší.

V kumite pak soutěžili všichni kromě Kutty a Chrástky. Mikeš Míka vypadl v eliminaci ale vedl si pěkně. Bára obsadila 2.místo ve starších žákyních do 50 kg, Lukáš Jenkner prohrál zbytečně 1.kolo s horším soupeřem, repasáž o 3.místo zvládl lépe a byl 3. v kategorii starších žáků do 52 kg. Podobně si vedl i Honza Racek, kterého zachránil až lepší výkon v repasáži kumite dorostenců BRH o 3. místo.

Tato soutěž ukázala, že nesmíme podceňovat ani zdánlivě slabší soupeře a že je potřeba hodně přidat v tréninkové přípravě.