Get Adobe Flash player

Aktuality

Důležité dokumenty!
Svaz vydal nové směrnice a dokumenty. Pozorně čtěte zde, zde a zde.

 

Pozor - důležité!

Žádáme rodiče, aby včas zkontrolovali platnost zdravotních prohlídek v průkazech karate. Obvodní lékaři již nemohou potvrzovat zdravotní způsobilost. Toto může ponovu potvrdit pouze sportovní lékař. Doporučujeme kontaktovat MUDr. Prollovou na Poliklinice Jih v Českých Budějovicích.

 

 

ČSKe vydal nový soutěžní řád. Doporučujeme členům oddílu, zvláště závodníkům a jejich rodičům, aby si jej prostudovali. Řád naleznete zde.

GPHK_2016.JPGBenhák, Plecer a Červenka v Hradci Králové

 

Dne 30.dubna 2016 jsme se zúčastnili velkého mezinárodního turnaje Grand Prix Hradce Králové. V hojné účasti závodníků ze 14 ti zemí soutěžili naši závodníci v kumite juniorů a já v kategorii kata Masters.

 

Mě se v eliminaci kata bohužel nezadařilo, závodník z Polska, který mě svou pěknou Kanku sho proti mé Empi porazil, do finále nepostoupil. O moc lépe se nedařilo ani našim kumiťákům. Přemek vypadl v eliminaci kumite juniorů do 68 kg, kdy prohrál svůj zápas 1:3. Dva jeho pěkné kopy bohužel bodovány nebyly. Vašek prohrál v eliminaci s favoritem, repasáž pak prohrál 0:1 a bylo z toho 7.místo. O něco lépe se dařilo Danovi, který v eliminaci prohrál s favoritem kumite juniorů do 78 kg. Repasáž v prvním kole vyhrál, ve druhém prohrál a byl pátý.

Kluci nepředvedli špatné zápasy, měli však na víc, ale takový je sport a ne vždy se zadaří.

Bannery