Důležité dokumenty!
Svaz vydal nové směrnice a dokumenty. Pozorně čtěte zde, zde a zde.

Pozor - důležité!

Žádáme rodiče, aby včas zkontrolovali platnost zdravotních prohlídek v průkazech karate. Obvodní lékaři již nemohou potvrzovat zdravotní způsobilost. Toto může ponovu potvrdit pouze sportovní lékař. Doporučujeme kontaktovat MUDr. Prollovou na Poliklinice Jih v Českých Budějovicích.

ČSKe vydal nový soutěžní řád. Doporučujeme členům oddílu, zvláště závodníkům a jejich rodičům, aby si jej prostudovali. Řád naleznete zde.

20160424_125758.jpgOddíl TW Borovany na KKC v Hrdějovicích.

Dne 24.4.2016 se naši karatisté zúčastnili 2.kola Karate Kid Cupu a současně 1.kola Ligy talentů, pořádaného oddílem FC Č.Budějovice ve sportovní hale v Hrdějovicích. Všichni si vedli dobře, i když ne vše dopadlo podle očekávání. Mates Míka získal překvapivě 2.místo v kata ml.žáků 7 - 6.kyu, pravda, s trochou štěstí. Podobně překvapivě díky losu získal Petr Pelikán 3.místo v kata starších žáků, naopak Jirka Kutta i Honza Chrástka ve stejné kategorii vypadli, byť cvičili pěkně. Zradila je zkušenost, ale to se časem napraví. Honza Racek získal v kata dorostenců 2.místo.

V kumite se nám dařilo také slušně. Ve VKF kategoriích získali : Pelda 3.místo, Bára 2.místo, Honza Racek 3.místo, v Ipon shobu pak Mates 3.místo a Honza Racek po velmi pěkném výkonu 2.místo. Až na pár drobností byla soutěž dobře organizovaná a my mohli jet domů s pocitem dobrého výkonu. Všem rodičům děkuji za podporu našich závodníků i našeho oddílu. A Vaškovi za koučink, má se sice ještě hodně co učit, ale někde se začít musí.