Get Adobe Flash player

Aktuality

Důležité dokumenty!
Svaz vydal nové směrnice a dokumenty. Pozorně čtěte zde, zde a zde.

 

Pozor - důležité!

Žádáme rodiče, aby včas zkontrolovali platnost zdravotních prohlídek v průkazech karate. Obvodní lékaři již nemohou potvrzovat zdravotní způsobilost. Toto může ponovu potvrdit pouze sportovní lékař. Doporučujeme kontaktovat MUDr. Prollovou na Poliklinice Jih v Českých Budějovicích.

 

 

ČSKe vydal nový soutěžní řád. Doporučujeme členům oddílu, zvláště závodníkům a jejich rodičům, aby si jej prostudovali. Řád naleznete zde.

Tým_TW_Borovany_na_mistrovství_ČR_2018.jpgTým TW Borovany na MČR 2018

Tým závodníků TW Borovany se na národních soutěžích, konaných v 2.polovině sezóny, zúčastnil posledního kola NP dorostu, juniorů a seniorů a dvou kol NP žáků. K tomu jsme bojovali na Bohemia open v Českých Budějovicích a na Grand Prix North Bohemia v Ústí nad Labem. Hodnotit do podrobna každého závodníka zvlášť zde nemá smysl a tak jen rámcově:

velmi dobře si vede Petr Pelikán, jehož technická úroveň se v poslední době velmi zvýšila, což potvrdila jeho dobrá umístění na soutěžích, z nichž nejlepší bylo vítězství 2.kola NP v Hradci Králové. Zlepšuje se i Lukáš Jenkner a Mates Míka, Vašek Plecer je také důstojným soupeřem svým protivníkům v kategorii seniorů U21, výkony Přemka Benháka jsou podobné houpačce, nicméně i Přemek zůstává obávaným bojovníkem. Technicky se zvedá úroveň našeho závodního "Béčka" žlutých pásků a také mezi dětmi z náboru se rýsují nové talenty. Je vidět, že technická příprava na trénincích v Borovanech a její následné zhodnocení na trénincích kumite pod taktovkou Mirka Hýska je dobrý recept na úspěch.

Dobrá příprava se zhodnotila na konci roku na MČR, které se konalo ve sportovní hale v Jindřichově Hradci. Výsledky :

Petr Pelikán - 2.místo kumite dorostenci do 52 kg. Výtečné a na pohled pěkné zápasy !!

Lukáš Jenkner - 3. místo kumite dorostenci do 70 kg. Pravda, s trochou štěstí, ale historie se neptá.

Přemek Benhák - 3.místo kumite senioři U21 do 75 kg a 5.místo kumite senioři do 75 kg. Škoda, mohly být medaile dvě a z toho jistě jedna stříbrná. Ale i tak patří Přemkovi dík za  výkon.

Vašek Plecer - 5.místo kata senioři U21 a 5.místo kumite senioři U21 do 67 kg. Senioři do 67 kg bez umístění, smůla, všechny kategorie byly na medaili.

Mates Míka - bez umístění kumite st. žáci do 39 kg.

Václav Plecer st. - kata Masters 50 + bez umístění. Škoda, bylo na víc.

Je třeba poděkovat všem, kteří nás jakkoliv podporují. Petrovi Jenknerovi jako starostovi města Borovany, řediteli ŽŠ Borovany Mgr. Laczkovi, všem rodičům, kteří vozí kluky a holky na tréninky do ČB, Vaškovi Plecerovi, který za mě zaskakuje občas jako trenér v Borovanech a samozřejmě Mírovi Hýskovi za trénování našich závodníků v kumite.

Tak vzůru do dalšího roku 2019 !!!

Vašek Plecer st., trenér

 

nabor-borovany-a4.png

2.kolo_LT_2018.jpg Z 2.kola Ligy talentů v Písku

Číst dál: Jarní sezona roku 2018

Sportovec_roku_2017.jpg Členové oddílu TW Borovany na předávání ocenění

Číst dál: Sportovec roku 2017

TW_Borovany_na_Kid_cupu.jpgNováčci TW Borovany na 1.kole Kid Cupu

Číst dál: Výsledky z jarních soutěží

DSC_0922.JPGTým Tameshi wari Borovany na MČR v Karlových Varech

Číst dál: Mistrovství ČR 2017

TW_2017.jpg Tameshi wari Borovany - říjen 2017

Číst dál: Nové foto oddílu Tameshi wari Borovany

Bannery