Důležité dokumenty!
Svaz vydal nové směrnice a dokumenty. Pozorně čtěte zde, zde a zde.

Pozor - důležité!

Žádáme rodiče, aby včas zkontrolovali platnost zdravotních prohlídek v průkazech karate. Obvodní lékaři již nemohou potvrzovat zdravotní způsobilost. Toto může ponovu potvrdit pouze sportovní lékař. Doporučujeme kontaktovat MUDr. Prollovou na Poliklinice Jih v Českých Budějovicích.

ČSKe vydal nový soutěžní řád. Doporučujeme členům oddílu, zvláště závodníkům a jejich rodičům, aby si jej prostudovali. Řád naleznete zde.

Velmi nabitý událostmi byl konec dubna a květen roku 2018. Zde jen ve zkratce:

21.-22.dubna školení trenérů a zkoušky technické vyspělosti. Oficiální licenci trenéra 3. třídy získal Vašek Plecer ml. Petr Pelikán složil na výbornou zkoušku na 3.kyu před velkou komisí složenou z pánů : Jiří Faktor 6.Dan, Martin Hermann 4.Dan a Václav Plecer 5.Dan.

25.dubna se konaly v tělocvičně TJK ČB zkoušky na 8 - 6.kyu.  Všechny děti získaly se ctí žluté pásy a Kristýnka Srnková bílý pás.

13. května se konal v Praze Kesl Cup. Mikeš Míka získal 5.místo v kumite starších žáků do 39 kg, Lukáš Jenkner 2.místo v kumite dorostenců do 70 kg a Petr Pelikán 3.místo v kumite dorostenců do 52 kg.

19. května se konalo v Hradci Králové 2.kolo Národního poháru dor., jun. a sen. Z tohoto turnaje jsme přivezli : Petr Pelikán 1. místo v kumite dorostenců do 52 kg (!!!), Vašek Plecer 2.místo v kumite seniorů U21 do 67 kg a 2.místo v kumite seniorů do 67 kg a Přemek Benhák 3. místo v kumite seniorů do 76 kg.

20.května se konalo v Písku 2.kolo Ligy talentů. Tím, že děti postoupily do vyšší kategorie 7.-6.kyu získaly obtížnější soupeře. Mates Míka vyhrál kata 12 - 13.let a byl 3. v kumite st. žáků do 35 kg, medaile přivezli i Bětka Pavlíková, Radim Burda a Roman Vacek.

Všem našim závodníkům děkujeme za vzornou reprezentaci našeho oddílu a oddílu TJK Č.Budějovice.