Důležité dokumenty!
Svaz vydal nové směrnice a dokumenty. Pozorně čtěte zde, zde a zde.

Pozor - důležité!

Žádáme rodiče, aby včas zkontrolovali platnost zdravotních prohlídek v průkazech karate. Obvodní lékaři již nemohou potvrzovat zdravotní způsobilost. Toto může ponovu potvrdit pouze sportovní lékař. Doporučujeme kontaktovat MUDr. Prollovou na Poliklinice Jih v Českých Budějovicích.

ČSKe vydal nový soutěžní řád. Doporučujeme členům oddílu, zvláště závodníkům a jejich rodičům, aby si jej prostudovali. Řád naleznete zde.

TW_Borovany_na_Kid_cupu.jpgNováčci TW Borovany na 1.kole Kid Cupu

Do nové sezóny roku 2018 jsme vstoupili naší účastí na 1.kole Krajské ligy, která se konala pod patronací oddílu Hluboká v pohybu v Hluboké nad Vltavou. Z našich starších závodníků uspěl pouze Petr Pelikán, který získal v dorostencích 3.místo v kata a 1.místo v kumite. Mates Míka ani Lukáš Jenkner bohužel na medaile nedosáhli.

Druhou soutěží, která přinesla našemu oddílu velkou radost, bylo 1.kolo Kid Cupu, které se konalo v Sokolovně v Českých Budějovicích. V tomto turnaji soutěžili naši nováčci a je třeba zdůraznit, že si vedli velmi zdatně. Kromě Radima Burdy, který zápasil také dobře ale neměl ten den štěstí, získali všichni medaile ve svých kategoriích. Nejlépe se předvedla Madla Míková v kumite i v kata, dobrý výkon předvedl Martin Sobotík v kata, stejně jako Dominik Zegermacher. V kumite se prosadil Roman Vacek. Soutěže se zúčastnil i Mates Míka, který prohrál až ve finále kata zelených pásů.

Zvědaví jsme byli i na naši účast na 1.kole Národního poháru dorostu, juniorů a seniorů, které se v půli března konalo v Českém Krumlově. Exceloval Přemek Benhák, který opět po jisté odmlce naskočil do soutěže a získal 1.místo v kumite U21 do 75 kg a 3.místo v kumite seniorů do 75 kg. Byl i členem bronzového kumite týmu TJK ČB. Vašek Plecer získal 2.místo v kumite seniorů U21 do 61 kg a 2.místo v kumite seniorů do 61 kg. I on si vedl velmi dobře. Petr Pelikán obsadil 5.místo v kumite dorostenců do 52 kg, když odstoupil ze soutěže po zranění ramene, které si způsobil týden před tím na snowboardu. Zápasit dále už pro bolest prostě nešlo.

2.kolo Krajské ligy se konalo 14.4.2018 ve Strakonicích. Velmi pěkný turnaj organizovaný oddílem Cobra ryu nám přinesl 1.místo Matese Míky v kata ml. žáků, 2.místo Petra Pelikána v kumite dorostenců a navíc jeho 3.místo v kata dorostenců.

Všem mým klukům a dětem děkuji za vzornou reprezentaci oddílu !