Get Adobe Flash player

Aktuality

Důležité dokumenty!
Svaz vydal nové směrnice a dokumenty. Pozorně čtěte zde, zde a zde.

 

Pozor - důležité!

Žádáme rodiče, aby včas zkontrolovali platnost zdravotních prohlídek v průkazech karate. Obvodní lékaři již nemohou potvrzovat zdravotní způsobilost. Toto může ponovu potvrdit pouze sportovní lékař. Doporučujeme kontaktovat MUDr. Prollovou na Poliklinice Jih v Českých Budějovicích.

 

 

ČSKe vydal nový soutěžní řád. Doporučujeme členům oddílu, zvláště závodníkům a jejich rodičům, aby si jej prostudovali. Řád naleznete zde.

Lázeňský_pohár_2017.jpgTW Borovany na Lázeňském poháru

Dne 13.května 2017 jsme se zúčastnili 2.ročníku Lázeňského poháru, pořádaného oddílem Karate tygr Karlovy Vary. V pěkné a nové hale závodilo asi 270 závodníků z mnoha klubů. 

V kata se nám moc nedařilo. Vašek svou katu trochu pokazil, což jej odsunulo do repasáže a ani v té boj o 3.místo pro něho nebyl úspěšný. Honza Racek a Petr Pelikán si v kategorii dorostenců katu vyzkoušeli jen pro zkrácení dlouhé chvíle a ani oni dle očekávání neuspěli. Naopak velmi dobře si vedl Mates Míka, který se v silně obsazené kategorii kata mladších žáků probojoval až do boje o 3.místo v repasáži. V rozhodujícím okamžiku jej zradila tréma ale i 5.místo je velmi pěkné.

V kumite se klukům nedařilo, Mates, Petr ani Lukáš neměli svůj den. Jen Honza uhrál v repasáži 3 místo, měl však na víc. ale to je život a ne vždy se daří.

Bannery